05.06.2015

Громадськість Болградського району зустрілась з начальником управління комунікацій з громадськістю Одеської облдержадміністрації

 

Болградський район з робочим візитом відвідала начальник управління комунікацій з громадськістю Одеської райдержадміністрації І.Г. П’янкова. В ході візиту вона зустрілася з членами Громадської ради при Болградської райдержадміністрації, обговорила питання взаємодій між владою та громадськістю району, надала свої рекомендації щодо посилення контролю громадськості над використанням бюджетних коштів, виділених на реалізацію районних програм. Запропонувала створити на офіційному сайті райдержадміністрації розділ, де розміщуватимуться звіти структурних підрозділів райдержадміністрації по виконанню районних програм та використанню бюджетних коштів.  

Під час зустрічі члени Громадської ради висловили свої хвилювання щодо реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», особливо в частині складання попереднього варіанту моделювання спроможних територіальних громад Болградського району у Перспективному плані формування територій громад Одеської області та запропонували провести на базі Болградського району зустріч громадськості південних районів з  спеціалістами «Офісу реформ», директором Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Муратовим О.М. та спеціалістами, які займаються реалізацією цього закону.  Вони бажають отримати роз’яснення, щодо економічних та фінансових переваг, які отримають громади після об’єднання. 

В завершені зустрічі, Ірина Григорівна побажала Громадської раді та керівництву райдержадміністрації тісно взаємодіяти у вирішенні проблем району та громадськості  незважаючи на власні амбіції та інтереси.

Після цього члени Громадської ради розглянули питання, згідно порядку денного. Інформацію про основні етапи формування та використання районного бюджету Болградського району в 2015 році доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Аджийська В.Ф. З стратегічним планом розвитку Болградського району на 2015 рік присутніх ознайомив начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації В.Г. Куруч.  Члени Громадської ради при Болградської райдержадміністрації мали можливість отримати відповіді на хвилюючи їх  питання.