13.10.2020

Конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога КУ «Болградський інклюзивно-ресурсний центр»

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога

комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр»

Болградської районної ради Одеської області

 

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської  районної ради Одеської  області (далі – Положення), затвердженого рішенням Болградської районної ради від 28 травня 2019 року № 405-VII «Про створення комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області» та розпорядження Болградської районної державної адміністрації від 05.10. 2020 року № 285/А-2020 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області» відділ освіти Болградської районної державної адміністрації оголошує конкурс  на  заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області.

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: практичним психологом комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області (далі – ІРЦ) може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Психологія», «Практична психологія», вільно володіє українською мовою.

 

Перелік документів, які необхідно надати  для участі в конкурсі

До конкурсної комісії претендентом на посаду практичного психолога ІРЦ надаються такі документи:

 

- копію паспорта громадянина України;

 

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

 

- копію трудової книжки;

 

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

 

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюватиметься за результатами складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

 

Кваліфікаційний іспит буде проводитися за напрямами:

 

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

- знання основ спеціальної педагогіки.

Орієнтовний перелік питань для проведення іспиту зазначений у додатку 1 до Положення.

 

Дата початку прийому документів:  з 12.10. 2020 року.

 

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу за адресою: Одеська область, місто Болград, вулиця Інзовська, 163, відділ освіти районної державної адміністрації, приймальня, до 31.10. 2020 року.

 

Про дату й час проведення конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області претенденти будуть додатково повідомлені за вказаними контактними номерами телефону та адресою електронної пошти.

 

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Мединська Тетяна Дмитрівна, тел. (04846) 4-12-13, bolgrad_osvita@ukr.net. Адреса офіційного сайту відділу освіти районної державної адміністрації: http://bolgradosvita.budzhak.org/

 

Відомості про заклад загальної середньої освіти:

Назва:  Комунальна установа «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області

Місце знаходження закладу (юридична адреса): 68702, вулиця Ізмаїльська, 1-А, місто Болград, Болградський район, Одеська область

 

Умови призначення та оплати праці:

Призначення на посаду практичного психолога ІРЦ здійснюється на підставі наказу директора установи за результатами конкурсного відбору та з оплатою праці згідно з чинним законодавством України.