Вулична акція «Любов – не вбиває!»

 

25 лютого 2020 року на центральній вулиці м. Болград, у Болградській районній філії Одеського обласного центру зайнятості, на території авторинку пройшла акція протидії домашньому насильству за темою «Любов не вбиває!».

Домашнє насильство не потрібно замовчувати, це те сміття, яке не просто потрібно, а варто виносити з хати! 70% населення України розуміє, що для того, аби суспільство розвивалося в різних сенсах, потрібно, щоб була повага між чоловіками і жінками, була рівність. За даними ООН, близько 4-х мільйонів українських жінок страждають від насилля в родинах щорічно. І тільки 10-15% звертаються по допомогу 

Мета акції була спрямована на привернення уваги до запобігання та протидії домашньому насильству підвищити рівень обізнаності серед людей стосовно існування цієї проблеми. У проведенні акції взяли участь представники управління соціального захисту населення, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та ювенальної превенції Болградського відділення поліції. З учасниками акції були проведені бесіди та розповсюджені листівки й буклети за даною тематикою.

 

Головний спеціаліст відділу з питань праці

та трудових відносин УСЗН

Лариса Гавриленко