27.09.2021

ЗДОРОВІ СТОСУНКИ – ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОГО Й УСПІШНОГО ЖИТТЯ

ЗДОРОВІ СТОСУНКИ – ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОГО Й УСПІШНОГО ЖИТТЯ

 

24 вересня 2021 року у Болградському районному секторі №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області разом з волонтером пробації Світланою Іванус проведено інформаційний захід на тему: «Стосунки в суспільстві».

 Метою проведення заходу було роз’яснення суб’єктам пробації про стосунки в суспільстві. Стосунки – це зв’язок між людьми, які добре знають одне одного. Деякі стосунки формуються за бажанням, інші – незалежно від бажань людини. Якщо між людьми склалися здорові стосунки, вони відчувають потребу у спілкуванні і сумують, коли змушені розставатися. Здорові стосунки ґрунтуються на взаємоповазі, довірі, турботі й чесності. Але для більшості суб’єктів пробації колишні стосунки або розірвані, або набрали нездорового характеру. Суспільство — це не просто сукупність людей, які проживають, наприклад, у певній країні. Сутність суспільства, його стан виявляється у соціальній взаємодії людей. Міжособистісні стосунки зароджуються та розвиваються в суспільних відносинах. Складний багатоплановий процес встановлення контактів між людьми породжується потребами суспільної діяльності. Він включає в себе обмін інформацією, сприймання і розуміння людини людиною, вироблення спільної стратегії взаємодії.

В ході бесіди суб’єкти пробації дійшли висновку, що встановлені здорові міжособистісні стосунки допоможуть їм краще задовольняти власні потреби, повніше реалізувати себе, легше долати труднощі і розв’язувати проблеми. Здорові стосунки – запорука щасливого й успішного життя. Науковці стверджують, що вони сприяють зменшенню кількості стресів і хвороб, зростанню популярності і впевненості в собі.

 

Колектив Болградського районного

сектору філії Державної установи

 «Центр пробації» в Одеській області