21.07.2021

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ


21 липня 2021 року  під керуванням заступника голови Болградської райдержадміністрації Дмитра Дімитрова відбулося засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю, в якій взяли участь заступник голови Болградської районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники територіальних підрозділів виконавчої влади району.

На порядку денному засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю було розглянуто питання про стан виплати заборгованості із заробітної плати, яка склалася станом на 12.07.2021 року, на підприємствах:

-          Державне підприємство «Дослідне господарство ім. О.В. Суворова національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім.. В.Є.Таїрова» - 7999,1 тис.грн.;

-          Державне підприємство «Дослідне господарство ім. М.І.Кутузова Одеської Державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України - 2830,2 тис. грн.

Керівництвом підприємств було надано роз’яснення з яких причин виникла заборгованість на підприємствах та які перспективи щодо її погашення.

Про заборгованість по податкам на підприємстві ДП ДГ ім. О.В. Суворова доповіла начальник Болградської податкової інспекції ГУДПС в Одеській області Тетяна Маврова.

Також, начальник відділу обслуговування громадян №6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області Світлана Пельтек повідомила про значну заборгованість щодо єдиного соціального внеску ДП ДГ ім. М.І.Кутузова.

 Про результати перевірки на підприємстві ДП ДГ ім. О.В. Суворова у лютому 2021 року  доповіла головний державний інспектор відділу з питань праці та заробітної плати управління з питань праці ГУ Держпраці в Одеській області Ольга Проданова.

За результатами проведеної комісії та з метою недопущення в подальшому зростання із заборгованості із заробітної плати, було прийнято рішення провести виїзні засідання робочої комісії безпосередньо в цих підприємствах.

Відділу економіки та агропромислового розвитку провести аналіз щодо діяльності  всіх державних сільськогосподарських підприємств Болградського району, а саме:

- кількості працюючих станом на 01 липня 2021 року;

- розмір середньої заробітної плати;

- цільового використання землі згідно установчих документів підприємств.