24.11.2021

ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ РАЙОНУ

ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ РАЙОНУ

24 листопада 2021 року в. о. голови Болградської районної державної адміністрації Іван Кюссе спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації провів робочу нараду з керівниками правоохоронних органів району.

Під час наради були обговорені питання щодо забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності та корупції на території району.

Про стан криміногенної обстановки в районі доповів заступник начальника Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області Сергій Ряпов. Він доповів про забезпечення охорони громадського порядку населення та безпеку дорожнього руху на території району, а також, проінформував про проведені заходи щодо контролю дотримання громадянами району карантинних обмежень та зазначив, що за результатами проведених перевірок винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності.

Про роботу Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області доповів начальник 9ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту Віталій Бальжик. Він зазначив, що за минулий тиждень до Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області надійшло 6 повідомлень, з них 4 – загорання в екосистемах. Пожежі локалізовано та Управлінням вжиті заходи щодо профілактики та мінімізації пожеж.

Іван Іванович рекомендував начальнику Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області проводити подальшу інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки при використанні для обігріву електричних приборів, газового та пічного опалення. При виявленні порушень, вживати заходів щодо їх усунення, а винних притягувати до відповідальності згідно вимог чинного законодавства України.

Про роботу військової частини А 2613 доповів командир в/ч А2613 Олександр Кілафли. Він зазначив, що військова частина працює в штатному режимі. Основні зусилля особового складу зосереджені на підтримання бойової готовності військової частини, несення чергової служби, забезпечення охорони військових об’єктів та готовності до посилення державного кордону й важливих об’єктів що знаходяться в зоні відповідальності. Розпочали звільняти військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни служби.

Про діяльність відділу прикордонної служби «Болград» доповів начальник відділу ПС «Болград» Ізмаїльського прикордонного загону Руслан Дзюра. Він зазначив, що прикордонні підрозділи відділу функціонують в штатному режимі. За звітний період пропускні операції здійснювалися без зривів. Зареєстровано два випадки порушень правил перебування на території України громадянами Молдови.

Військовий комісар Болрадського РТЦК та СП Ігор Драпак проінформував про діяльність РТЦК та СП та доповів про заходи щодо призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в жовтні-грудні 2021 року.

Про роботу митниці доповів начальник відділу митного оформлення №2 митного поста «Ізмаїл» Одеської митниці В’ячеслав Дьяков. Він доповів про надходження митних зборів до державного бюджету, про кількість автотранспорту та громадян, які перетнули державний кордон. Порушень митних правил не було.

У завершенні наради в.о. голови Болградської райдержадміністрації Іван Кюссе зазначив, що керівникам правоохоронних органів району необхідно постійно працювати у напрямку виконання визначених чинним законодавством України завдань, а також, надав керівниками правоохоронних органів району відповідні доручення.