15.09.2021

ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ РАЙОНУ

ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ РАЙОНУ

Сьогодні перший заступник голови Болградської районної державної адміністрації Іван Кюссе спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації провів робочу нараду з керівниками правоохоронних органів району.   

Під  час наради були обговорені питання щодо забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян на території району.

Про стан криміногенної обстановки в районі доповів заступник начальника Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області Сергій Ряпов.

Про роботу Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області доповіла заступник начальник Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області Оксана Безушенко. Вона зазначила, що за минулий тиждень до Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області  надійшло 23 повідомлення про пожежі. А також, звернула увага, що за спалювання стерні вина особа несе адміністративну відповідальність за завданні збитки.

Іван Кюссе рекомендував начальнику Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області виявляти та притягувати до відповідальності винних осіб, які порушують чинне законодавство України, за спалювання стерні.

Про роботу військової частини А 2613 доповів командир в/ч А2613 Олександр Кілафли. Він зазначив, що військова частина виконує завдання в плановому режимі.

Про діяльність відділу прикордонної служби «Болград» доповів начальник відділу ПС «Болград» Ізмаїльського прикордонного загону Руслан Дзюра. Прикордонні підрозділи відділу функціонують в штатному режимі. Також він зазначив, що за звітний період було 1 порушення на державному кордоні, а саме затримано мешканця Замбії, який покинув ізолятор для біженців у м. Кишинів( Республіка Молдова) та спробував перетнути державний кордон.

Заступник начальника Болрадського РТЦК та СП Андрій Ромашов проінформував про діяльність РТЦК та доповів про мобілізаційні заходи в районі, щодо призову військовозобов’язаних на збори оперативного резерву 1,2 черги. Крім того повідомив про підготовчі заходи щодо призову збройних сил та строкову військову службу в жовтні-грудні 2021 року.

У завершенні наради Іван Іванович подякував присутнім за співпрацю. Підвів підсумки роботи керівників правоохоронних і контролюючих органів району за тиждень та порекомендував постійно працювати у напрямку забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності та корупції  на території району.