13.10.2021

ЩОТИЖНЕВА НАРАДА З ПРАВООХОРОННИМИ ТА КОНТРОЛЮЮЧИМИ ОРГАНАМИ РАЙОНУ

ЩОТИЖНЕВА НАРАДА З ПРАВООХОРОННИМИ ТА КОНТРОЛЮЮЧИМИ ОРГАНАМИ РАЙОНУ


13 жовтня 2021 року голова Болградської районної державної адміністрації Геннадій Бамбура спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації провів робочу нараду з керівниками правоохоронних  та контролюючих органів району.   

Про стан криміногенної обстановки в районі доповів заступник начальника Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області Сергій Ряпов. Він зазначив, що за минулий тиждень надійшло 264 заяв та повідомлень від громадян району про скоєння правопорушень та інших подій та доповів про вжитті заходи щодо розкриття злочинів.

Про роботу військової частини А 2613 доповів заступник командира в/ч А2613 Юрій Сухачов. Він зазначив, що головні зусилля особового складу направлені на підтримання бойової готовності військової частини, несення чергової служби та на забезпечення охорони військових об’єктів в зоні їх відповідальності. Найближчим часом навчань та практичних стрільб не заплановано.

Про діяльність відділу прикордонної служби «Болград» доповів начальник відділу ПС «Болград» Ізмаїльського прикордонного загону Руслан Дзюра. Він зазначив, що за звітний період порушень на державному кордоні не було. Випадків незаконної міграції та контрабанди не зафіксовано. Прикордонні підрозділи відділу функціонують в штатному режим. Проінформував про вимоги постанови КМУ №1236 щодо порядку перетину державного кордону в період карантинних обмежень та зазначив, що громадяни, які перетинають кордон та не мають змоги завантажити на мобільний телефон додаток «Дія» направляються до обсервації.

Про роботу митниці доповів  начальник відділу митного оформлення №2 митного поста «Ізмаїл» Одеської митниці В’ячеслав Д’яков . Він повідомив щодо надходження митних зборів до державного бюджету, про кількість автотранспорту та громадян, які перетнули державний кордон та зазначив, що порушень митних правил у звітному періоді не виявлено.

Крім того, начальник Болрадського РТЦК та СП Ігор Драпак проінформував про діяльність РТЦК та СП та доповів про заходи щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року. А також, вказав на проблемні питання щодо проходження медичного огляду військовобозов’язаними та запропонував шляхи вирішення.

Голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура подякував присутнім за співпрацю. Підвів підсумки роботи керівників правоохоронних органів району та надав відповідні доручення.