04.06.2021

Вибрано керівний склад громадської ради при Болградській районній державній адміністрації 

04 червня 2021 року відбулося перше засідання громадської ради при районній державній адміністрації, на якому були обрані керівні органи. В заході взяли участь голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура та голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв.

Більшістю голосів головою громадської ради був обраний Луценко Олександр Петрович  – голова Болградської районної організації ветеранів. Заступником голови ради обрано Русева Сергія Петровича -  голову філії у місті Болград  громадської організації «Болгарське народне зібрання».  Секретарем ради обрано Фощан Юлію Валентинівну – керівника Болградської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Очільники району привітали керівний склад громадської ради з обранням та побажали їм успіхів в подальшій діяльності.

Голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура у своєму зверненні до членів громадської ради зазначив, що районна державна адміністрація буде всіляко сприяти діяльності як громадським організаціям району так і громадській  раді та сподівається на плідну взаємодію у вирішенні будь яких проблемних питань  громадськості.

«Тільки разом можливо добитися значних результатів і позитивних рішень» - зазначив Геннадій Васильович. 

Також, підчас засідання було затверджено Положення та Регламент громадської ради. 

Наступне засідання члени громадської ради вирішили провести на прикінці червня та обговорити на ньому планові питання на 2021 рік.