28.04.2021

В.о. голови райдержадміністрації взяв участь в засіданні шостої сесії районної ради VIII скликання

Сьогодні в.о. голови Болградської районної державної адміністрації Дмитро Дімитров спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації  взяли участь в пленарному засіданні шостої сесії Болградської районної ради VIII скликання.

Під час засідання було розглянуто звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Болградського району за I квартал 2021 року, а також були внесені зміни та доповнення до районного бюджету Болградського району на 2021 рік. Як зазначив начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Абаджиєв,
за I квартал 2021 року районний бюджет Болградського району виконано на 112,1% (у цілому з доходів по загальному та спеціальному фонду з трансферами). Прибуткова частина  районного бюджету виконана на 112,1%, видаткова частина освоєна на 74,1%.

Також депутати районної ради затвердили програму взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Болградського району на 2021 рік  та внесли зміни до районної програми «Безпечна Болградщина» на 2020 – 2022 роки.  В.о. голови Болградської районної державної адміністрації Дмитро Дімитров подякував депутатам за прийняття даних програм.

Крім того, своїм рішенням депутати районної ради встановили (змінили) межі деяких населених пунктів Болградського району, затвердивши проект землеустрою щодо встановлення меж відповідних населених пунктів.

Спірним питанням   засідання сесії стало затвердження двох варіантів  звернення депутатів районної ради   до Президента  України, Державної судової адміністрації, Комітету з питань правової політики Верховної ради України, Вищої Ради правосуддя, Ради суддів про місце розташування Болградського окружного суду. На розгляд депутатів було запропоновано два варіанта звернень: у першому було запропоновано створення окружного суду в місті Арциз, у другому  створення у новоутвореному Болградському районі два суди: 1-ий Болградський суд району з центральним (базовим) місцем розташування в м. Болград, та 2-ий Болградський суд району з центральним (базовим) місцем розташування в м. Арциз. Але жодний з варіантів звернення не набрав більшості голосів  депутатського корпусу.

У завершенні сесії розглянуто запит депутата районної ради Павлова О. щодо усунення незадовільного стану досудового  розслідування окремих кримінальних проваджень та надання належної оцінки бездіяльності слідчих Болградського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області. Дане депутатське звернення також не знайшло підтримки у депутатів районної ради, тому депутату районної ради Павлову О. запропоновано самостійно звернутися до начальника Болградського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області для отримання відповідної інформації.