13.10.2021

В М. БОЛГРАД ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

В М. БОЛГРАД ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ


Напередодні відзначення Дня захисника та захисниць України в Болградському районі проходять ряд заходів, присвячених цьому Дню.

13 жовтня 2021 року на центральній площі м. Болград відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника учасникам бойових дій різних часів «Меморіал слави». У заході взяв участь голова Болградської районної державної адміністрації Геннадій Бамбура, керівництво Болградської районної та міської ради, представники територіальних підрозділів, організацій та громадськість. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

14 жовтня відзначаються три свята – День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника та захисниць України. Цей день – свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів батьківщини на всіх етапах її історії.

Героїчні подвиги наших захисників назавжди залишаться в народній пам'яті, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі йти вперед та перемагати!