12.07.2021

В БОРОДИНСКІЙ ОТГ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ ВІД С. ЛІСНЕ ДО С. ЄЛИЗАВЕТІВКА

В БОРОДИНСКІЙ ОТГ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ ВІД С. ЛІСНЕ ДО С. ЄЛИЗАВЕТІВКА

За дорученням голови Болградської райдержадміністрації Геннадія Бамбури перший заступник Іван Кюссе спільно з начальником відділу інфраструктури, архітектури та містобудування ЖКГ та екології Аркадієм Радуловим  відвідали  Бородинську ОТГ.

Під час зустрічі представники райдержадміністрації спільно з  заступником  начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області, головою Бородинскої ОТГ, старостами сіл Лісне та Ганнівка, представниками підрядної організації ТОВ «Будівельна фірма ПАРИТЕТБУДІНВЕСТ» обговорили початок будівництва (частково) та капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Т-16-44 КПП «Лісне» - КПП «Малоярославець Перший» за новим напрямком, в обхід території Республіки Молдова на ділянці Лісне – Єлизаветівка.

Тендер на виконання робіт  був оголошений 22 січня 2021року. 1 липня цього ж року визначився переможець тендеру, яким стала компанія ТОВ "Будівельна фірма ПАРИТЕТБУДІНВЕСТ", вартість виконання робіт якого становить 324 538,8 тис.грн.

Зазначимо, що будівництво (частково) та ремонт даної дороги проходить за програмою Президента України «Велике будівництво»,.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг Андрій Донченко зазначив, що проектний термін виконання робіт складає 15 місяців. В залежності від стабільності фінансування, погодних та інших умов цей термін може варіюватися, але роботи планують завершити у 2022 році.

Зараз, підрядна організація планує розпочати виконання робіт з розбирання старої основи дорожнього одягу та земляного полотна.

 «Ремонт цієї дороги чекають не тільки громадяни України, а й громадяни Республіки Молдова, якою вони користуються для того, щоб дістатися  курортів на узбережжі Чорного моря » - зазначив перший заступник Болградської райдержадміністрації  Іван Кюссе.

 «Ми маємо по Болградському району 328 км доріг державного значення, з яких 242 км сьогодні вже в роботі. Забігаючи наперед, хочу відзначити, що Болградська райдержадміністрація запускає роботу по відновленню доріг місцевого значення. Ми сподіваємось, що після ремонту доріг державного значення буде переглянуто та збільшено бюджет на проведення ремонту доріг місцевого значення» - наголосив Іван Кюссе.

У завершені зустрічі   перший заступник голови Болградської райдержадміністрації звернувся до місцевої влади з проханням взаємодіяти з підрядною організацію та сприяти у вирішенні поточних питань під час проведення будівництва (частково) та ремонту даної дороги.