27.04.2021

26 КВІТНЯ В БОЛГРАДСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ, РЕГІОНАЛЬНОГО ТА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА, ІНВЕСТИЦІЙ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

В обговоренні проектів рішень взяли участь голова районної ради Михайло Садаклієв, заступник голови Володимир Романовський, в.о. голови Болградської РДА Дмитро Дімитров.

Члени комісії разом з керівництвом району розглянули три проекти рішень. Про два з них розповів начальник відділу фінансів Болградської РДА Валерій Абаджиєв. Це проекти рішень «Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Болградського району за І квартал 2021 року» та «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 17 грудня 2020 року № 23-VIІІ «Про районний бюджет Болградського району на  2021 рік».

Також на комісії обговорили проект рішення «Про затвердження програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Болградського району на 2021 рік». Детально про нього розповіла головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Болградської РДА Олена Заяць.