23.08.2021

В АРЦИЗІ ПРОЙШОВ І-й БЕССАРАБСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ

В АРЦИЗІ ПРОЙШОВ І-й БЕССАРАБСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ

До 205-річчя міста Арциз і до 200-річчя міста Болград відбувся Перший Бессарабський інвестиційний форум (Bessarabia Investment Forum, BIF).

Як зазначають організатори Арцизька міська рада, Болградська районна рада та Болградська районна державна адміністрація, мета форуму – залучення капітальних інвестицій і створення нових робочих місць в регіoне. А місцем проведення обрано саме Арциз, який є географічним центром Бессарабії.

“Цей форум привабливий для інвесторів, оскільки Бессарабський край є унікальним багатонаціональних регіоном, має вигідне географічне положення, розвинені транспортні шляхи, близьке розташування до кордонів з країнами ЄС, вихід до морських портів, хорошу родючу землю і чудову економічну базу для розвитку. Але головне багатство краю – людський потенціал” – сказав виступаючи на форумі заступник голови Одеської облдержадміністрації Олег Муратов.

Захід став майданчиком для обговорення різноманітних проектів, нарощування економічного потенціалу і демонстрації інвестиційних можливостей регіону для забезпечення добробуту жителів Бессарабії.

Форум пройшов в форматі живих дискусій, в рамках яких обговорили підприємницький та інвестиційний клімат регіону, відбулись презентації вже існуючого бізнесу і нових проектів громад краю, ініційованих до залучення інвестицій.

Разом з заступником голови Одеської ОДА Олегом Муратовим участь у дискусійних панелях, які були присвячені інвестиційному та економічному потенціалу Бессарабії, тенденціям функціонування господарств регіону і підвищення рівня економічної активності взяли радник голови Одеської облдержадміністрації Юрій Дімчогло і директор Департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва та туризму Одеської ОДА Роман Григоришин.