07.06.2021

У селі Малоярославець Болградського району створено  дитячий будинок сімейного типу

Згідно розпорядження голови Болградської райдержадміністрації Геннадія Бамбури  у с. Малоярославець Тарутинської селищної ради на базі прийомної сім’ї Головачук Лілії Семенівни та Головачука Анатолія Андрійовича  створено  дитячий будинок сімейного типу.

Право дитини на сім’ю прописане всіма  законами. І це не лише законодавча норма, а й закон природи. Тільки в сім’ї  дитина пізнає  любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну сім’ю, адже батьки не тільки дають їй життя, а й відповідають за догляд та виховання, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність, задовольняють щоденні потреби. Діти повинні зростати в сім’ях  рідних батьків, але, коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я.

Протягом січня – травня 2021 року службою у справах дітей Болградської райдержадміністрації проводилась відповідна робота щодо створення та організації діяльності дитячого будинку сімейного типу.

Сім’я Головачук виховує 3 прийомних дітей. Крім того з 04 червня 2021 року у дану сім’ю  влаштовано  на виховання та спільне проживання ще 7 дітей, які мають статус дитина-сирота.  

Тарутинським селищним центром соціальних служб закріплено за сім’єю соціального працівника та  забезпечено соціальний супровід дитячого будинку сімейного типу. Дитячому будинку сімейного типу надається комплекс послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування сім’ї.

Болградська райдержадміністрація  бажає сім’ї Головачук міцного здоров’я, дітям успіхів у навчанні й здійснення усіх мрій та висловлює подяку батькам-вихователям за їх віддану працю і безмежну любов до дітей.