07.04.2021

У Болградському районі розпочато акцію «За чисте довкілля» 

За традицією, у третю суботу квітня, починаючи із 1999 року, в Україні відзначається Всеукраїнський День довкілля, що має на меті проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища. У 2021 році це 17 квітня.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України
від 31.03.2010 року  №777-р  та голови Одеської обласної державної адміністрації від 25.03.2021 року №287/од-2021 «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля та дня благоустрою територій населених пунктів в Одеській області» у квітні-травні передбачено проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів.

Відповідно до  зазначених законодавчих актів з 01 квітня на території Болградського району розпочато проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Під час проведення акцій передбачається провести комплекс заходів із озеленення, забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан територій, прилеглих до адміністративних будівель, прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, очищення від сміття берегів водойм, а також належна підготовка до Великодніх і травневих свят.

Болградська районна державна адміністрація запрошує всіх мешканців району, які не байдужі, хто любить своє місто чи село, протягом квітня, вийти та прибрати свою територію, з дотриманням протиепідемічних заходів.

Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!