25.11.2021

РЯТУВАЛЬНИКИ БОЛГРАДЩИНИ ОТРИМАЛИ НОВУ СУЧАСНУ ПОЖЕЖНУ АВТОЦИСТЕРНУ

РЯТУВАЛЬНИКИ БОЛГРАДЩИНИ ОТРИМАЛИ НОВУ СУЧАСНУ ПОЖЕЖНУ АВТОЦИСТЕРНУ

В рамках реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій і для того щоб покращити умови несення служби українських рятувальників та загалом підвищити ефективність функціонування сил цивільного захисту в Україні в ДСНС триває технічне переоснащення підрозділів Одеської області новою сучасною технікою.

Тому, днями автопарк 9-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Одеській області поповнився  новою сучасною  пожежною автоцистерною, яка придбана за кошти державного бюджету.  

Сьогодні, 25 листопада, в.о. голови Болградської райдержадміністрації Іван Кюссе  та керівництво Болградської районної та міської ради ознайомились з технічним оснащенням сучасної пожежної машини.

Іван Іванович привітав особовий склад 9-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Одеській області з отриманням сучасного обладнання та зазначив, що оновлення пожежної техніки значно підвищить боєготовність пожежно-рятувальних підрозділів, що  дозволить оперативніше реагувати на різні надзвичайні ситуації у районі, бути більш мобільними і технічно оснащеними.

Всі гості даного заходу мали змогу оглянути отриману сучасну пожежно-рятувальну техніку та ознайомитись з її можливостями.

Крім того, начальник 9-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Одеській області Віталій Бальжик передав ключі від  пожежної машини ЗІЛ – 133 секретарю Кубейської громади Тетяні Заїм. Дана машина буде обслуговувати 3 населені пукти зазначеної громади.

Болградська районна державна адміністрація вітає 9-й ДПРЗ ГУ ДСНС в Одеській області та Кубейську громаду з отриманням зазначених машин та бажає усім рятувальникам загону служити на благо громад району з мінімумом ризику для здоров’я та мінімумом надзвичайних ситуацій.