03.06.2021

Робоча поїздка голови Болградської  райдержадміністрації до Городненської об’єднаної територіальної громади

Голова районної державної адміністрації Геннадій Бамбура спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Кюссе  з робочим візитом побував  на території Городненської  об’єднаної територіальної громади.

  Городненська  об’єднана територіальна громада створена у 2020 році. До її складу входять населені пункти:  Городнє,  Дмитрівка, Нові Трояни, Олександрівка  з кількістю населення 16603 особи.

Основною метою робочої зустрічі стало ознайомлення з діяльністю територіальної громади та роботою об’єктів соціальної інфраструктури.  

Розпочалась робоча зустріч з відвідування Городненської сільської ради та обговорення з головою громади Миколою Богоєвим питань наповнення місцевого бюджету громади, а також реалізації ряду проектів, які виконуються за рахунок бюджету розвитку сільської ради та обласного бюджету.

Цікаву екскурсію для  очільників району провела директор історико-краєзнавчого музею у с. Городнє та показала багато цікавих експонатів музею болгарської культури.  

Після цього голова райдержадміністрації відвідав Городненську ЗОШ та взяв участь у святкуванні  останнього дзвоника. Геннадій Васильович привітав вчителів та учнів з завершенням навчального року та подякував освітянам за самовіддану працю, мудрість і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

У с. Нові Трояни голова та перший заступник райдержадміністрації ознайомились з ходом проведення будівельних робіт у  амбулаторії загальної практики сімейної медицини та відвідали Новотроянівський НВК. Даний навчальний заклад потребує проведення ремонту фасаду, тому з головою громади та старостою села  були обговорені можливості виділення коштів на проведення ремонтних робіт за рахунок місцевого бюджету.

У с. Дмитрівка очільники району ознайомились з проведенням ремонтних робіт сільського дому культури, а також  відвідали Дмитрівський НВК ім. С.С. Курогло, в якому планується найближчим часом проведення ремонту даху. Як зазначив голова Болградської райдержадміністрації, для проведення ремонтних робіт у навчальному закладі з обласного бюджету виділені кошти, тому необхідно найближчим часом провести тендерні процедури та завершити ремонтні роботи даху до початку навчального року.

У завершені робочої поїздки  голова райдержадміністрації Геннадій Бамбура обговорив з головою Городненської громади Миколою Богоєвим можливості співфінансування проекту ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення.