30.04.2021

Привітання в.о. голови райдержадміністрації з Великоднем

Дорогі мешканці району! 

Прийміть сердечні вітання  зі   Світлим Христовим Воскресінням! Цей день  сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові. Хочеться щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри  над безнадією.       

Підносячи молитви до Воскреслого Господа, ми благаємо його благословити нашу державу, надати нашому народові духовне оновлення, дарувати нам мир, здоров’я, злагоду, достаток.  Нехай наші серця завжди будуть наповнені нетлінною пасхальною радістю! Нехай усі наші помисли стануть щирими та добрими. Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Від усього серця бажаю щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Нехай передзвін Великодніх дзвонів наповнить життя кожного з вас світлом і радістю, додасть наснаги та енергії, благословить вас, ваші сім’ї і всю рідну нам Болградщину на мирне і достойне майбутнє!

 

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

 

 

В.о. голови Болградської                                                    

райдержадміністрації                                                                                         Д. С. Дімитров