30.04.2021

Привітання в.о. голови райдержадміністрації з нагоди Дня прикордонника України

Шановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!


Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника. 

Побажання миру, успіху та добробуту адресую у цей день тим, чий професійний обов’язок – стояти на сторожі державних кордонів України, оберігати територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

Сьогодні, коли Україна постала перед зовнішньою загрозою, Державна прикордонна служба України вирішує вкрай відповідальні, багатопланові завдання, демонструє високу ефективність і чіткість дій щодо забезпечення прикордонного режиму та захисту інтересів держави. Серед ваших обов’язків – і захист від проникнення на нашу територію міжнародних терористів та злочинних груп, виявлення та ліквідація контрабанди і незаконної міграції.

Реалії сьогодення поставили перед вами нові, не менш важливі завдання – протидія поширенню на територію країни COVID-19. Болградські прикордонники з честю виконують свій професійний обов’язок, протистоять викликам і загрозам, аби ми мали можливість працювати, мріяти, будувати майбутнє та водночас залишалися здоровими.

Бажаю вам та вашим рідними міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та благополуччя.

 

В.о. голови Болградської                                                   

райдержадміністрації                                                                                        Д.С. Дімитров