07.06.2021

Орієнтація на навчання

06 червня 2021 року в приміщенні Болградської районної філії Одеського обласного центру зайнятості спеціалістом Болградського РЦЗ Адам Аллою Іллівною для суб’єктів пробації був проведений захід на тему: «Орієнтація на навчання».

Учасники заходу прослухали інформацію Адам А. І. про можливість отримання послуг в центрі зайнятості, зокрема щодо сприяння працевлаштуванню, залучення до самозайнятості, професійного навчання.

Метою проведення заходу було ознайомлення  суб’єктів пробації зі спектром послуг, що надаються громадянам у разі їхнього звернення до служби зайнятості. У ході зустрічі спеціаліст центру зайнятості Адам А. І. ознайомила присутніх з поняттям «професійною орієнтацією» - це заходи, спрямовані на знайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй вибрати одну з найбільш підходящих для неї професій з врахуванням потреб виробництва. Професійна орієнтація – це наукова дисципліна, яка допомагає людині обрати свою майбутню професію з урахуванням всіх її здібностей, потреб і бажань.

         У ході зустрічі спеціаліст центру зайнятості Адам А. І. ознайомила присутніх з усіма соціальними послугами служби зайнятості, з актуальними вакансіями на ринку праці району, надала поради щодо шляхів досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар'єри. Присутніх правопорушників цікавила і ситуація на ринку праці району, і можливість працевлаштування після професійного навчання, і багато інших питань.

Дружня атмосфера заходу допомогла учасникам ознайомитись з можливістю використання своїх здібностей, потенціалу в умовах сучасного стану ринку праці.

У заході взяли участь 10 суб’єктів пробації

 

Колектив Болградського районного

сектору філії Державної установи

«Центр пробації» в Одеській області