25.11.2021

НОВИНИ ГРОМАД: ЗА МІСЦЕВІ КОШТИ ТЕПЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КАПІТАЛЬНО РЕМОНТУЄ ДИТЯЧИЙ САДОК «МАЛЯТКО»

НОВИНИ ГРОМАД: ЗА МІСЦЕВІ КОШТИ ТЕПЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КАПІТАЛЬНО РЕМОНТУЄ ДИТЯЧИЙ САДОК «МАЛЯТКО» В СЕЛІ САДОВЕ

Заклад дошкільної освіти «Малятко», розташований в селі Садове Садовського старостинського округу Теплицької сільської ради. Двоповерхова споруда вже давно потребувала капітального ремонту. В садочку працюють дві різновікові групи біля тридцяти дітей, розраховано на три групи до 45 дітей. В спортивному залі облаштують стіни гіпсокартоном, в двух групах повністю замінено підлогу: демонтовано стару та залито бетоном нову, ремонтують санвузли: каналізація, заміна труб на металопластикові, плитка та ін..

Біля харчоблоку довгі роки існувала каналізаційна яма, яка підтоплювала приміщення. Сьогодні викопана нова в іншому місці.

На території встановлюють нові «тіньовики» для дітей, щоб захистити від літнього пекучого сонця. Виготовлені нові пожежні сходинки для будівлі. За проєктом заплановано ще багато роботи. Мешканці громади будуть поінформовані додатково.

Всі роботи знаходяться на чіткому контролі у сільського голови Івана Леонтьєва, який особисто відвідує всі об’єкти громади, в яких відбуваються капітальні ремонти.