25.11.2021

НОВИНИ ГРОМАД: ПОЧИНАЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДИТЯЧОГО САДКА У СМТ. БЕРЕЗИНЕ

НОВИНИ ГРОМАД: ПОЧИНАЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДИТЯЧОГО САДКА У СМТ. БЕРЕЗИНЕ

24 листопада 2021 року депутат Верховної Ради України Антон Кіссе та Тарутинський селищний голова Сава Чернєв відвідали недобудований Березинський дитячий садок, де вже цієї п’ятниці розпочнуться роботи з капітального ремонту об’єкту.

Кошти на продовження будівництва дошкільного закладу виділені з державного бюджету у сумі 15 000 000 грн. за сприяння депутата Верховної Ради Антона Кіссе.

За підсумками тендерних процедур роботи з капітального ремонту буде виконувати товариство з обмеженою відповідальністю «Бессарабіястрой». Керівник підрядної організації Сергій Ратков запевнив Антона Кіссе, Саву Чернєва та старосту Березинського старостинського округу Сергія Сіваєва, що роботи будуть виконуватись планомірно та до початку нового учбового року вони будуть завершені. За цей період ТОВ «Бессарабіястрой» виконає усі внутрішні ремонтні роботи в будівлі дитячого садка, проведе систему опалення, холодного і гарячого водопостачання, електропостачання, каналізацію, вентиляційну систему. Окрім того, будуть сплановані та встановлені чотири дитячі майданчики, а також встановлена огорожа.

Отже 80 дітей дошкільного віку селища Березине уже найближчим часом матимуть новий сучасний освітній простір.