25.11.2021

НОВИНИ ГРОМАД: КОМПОСТЕР ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ – ПОДАРУНОК УСТАНОВАМ ОСВІТИ БОЛГРАДА

НОВИНИ ГРОМАД: КОМПОСТЕР ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ – ПОДАРУНОК УСТАНОВАМ ОСВІТИ БОЛГРАДА

23 листопада перші компостери здобула Болградська загальноосвітня школа №3. Представники ініціативної групи Болградської міської територіальної громади не лише доставили компостери, а й провели для учнів других класів незвичайний, але дуже корисний урок. Вони разом з вчителями познайомили хлопців з азами екологічної культури. Зокрема, дітям розповіли, яку шкоду природі завдають ті, хто спалює опале листя, хто скидає сміття в недозволені місця і як це в результаті впливає на екологію та здоров'я людей. Подаровані компостери, як було зазначено, можна використовувати з користю – створювати компост, який є чудовим органічним добривом для вирощування овочів та інших рослин.
Другокласникам було продемонстровано мультиплікаційний фільм про користь роздільного збору сміття. Разом із гостями хлопці зіграли у тематичну настільну гру «Еко-мемо».

Далі урок продовжився вже у дворі школи. Тут молоді активісти передали в дар школі компостери, які отримані в рамках проекту «Органічні відходи – цінна сировина» та розповіли, як ними користуватися.

24 листопада компостери були також передані до КНП «Одеський обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю у м. Болград». Вихованці центру уважно слухали промовців та спробували самостійно в ігровому форматі розділити правильно сміття по контейнерах.
Найближчим часом уроки на тему екології пройдуть у всіх школах та дитячих садках міста Болград. Також усі отримають компостери.

Ця ідея належить болградським екоактивістам. Реалізується вона у рамках проекту «Приєднуйся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захист навколишнього середовища» при фінансуванні Посольства Великобританії. Впроваджується проект представництвом Міжнародної організації з міграції та Міністерством молоді та спорту України.