22.07.2021

НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!

НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!

21 липня 2021 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми фахівці управління соціального захисту населення і служби у справах дітей Болградської районної державної адміністрації, КУ «Центр надання соціальних допомог» Болградської міської ради, Болградського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області провели на базі Болградської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з особами, які перебувають на обліку як шукачі роботи, інформаційно-просвітницький семінар з питань попередження ризиків у сфері працевлаштування, запобігання трудової міграції та потраплянню в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми.

Основною метою заходу є інформування та підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

Учасникам семінару було роздано інформаційні листівки «Ознаки торгівлі людьми» та «Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон». Отримана інформація, безперечно, стане у нагоді людям, убереже їх від необдуманих вчинків та неправильних рішень при працевлаштуванні.