11.06.2021

Команда проекту «Чиста ріка» побувала в Болграді та Рені

Команда проекту «Чиста ріка» побувала в м. Болград

Нещодавно в Одесі, Ізмаїлі, Кілії та Вилкове відбулися робочі семінари великомасштабного інфраструктурного проекту «Чиста ріка», що фінансується в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. Організатором заходів є виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради як Головний бенефіціар, за підтримки Бенефіціара 2 (Ассоціації транскордонного співробітництва “Єврорегіон “Нижній Дунай”). Робочі семінари в рамках проекту є другим кроком у розробці Спільної транскордонної інвестиційної стратегії Єврорегіону.
10 червня 2021 року у м. Болград у приміщенні "Фонду підтримки підприємництва" пройшов робочий семінар в рамках спільно-операційної програми Румунія -Україна 2014-2020 р.р. "Чиста ріка". Clean River RO-UA.
Семінар є другим кроком в розробці Спільної інвестиційної стратегії Єврорегіону головною метою якого було є виявлення потреб та можливостей регіону.
Презентував проект «Чиста ріка» менеджер проекту Валентин Строя, який озвучив головну мету – запобігання та виключення надзвичайних ситуацій, викликаних техногенними катастрофами в системі каналізації, розташованої в прикордонній зоні дельти Дунаю, а також представив основні завдання і нові результати в рамках цього проекту.
За результатами семінару учасникам було запропоновано заповнити анкети для майбутньої Інвестиційної стратегії.