04.06.2021

Голова районної державної адміністрації привітав працівників водного господарства з професійним святом

Сьогодні, у Болградському міжрайонному управлінні водного господарства пройшло урочисте свято на честь Дня працівників водного господарства.

У заході взяли участь голова Болградської районної державної адміністрації Геннадій Бамбура, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та перший заступник голови Болградської міської ради Андрій Гарвалов.

Звертаючись до трудового колективу управління, очільник району відзначив його вагомий внесок у розвиток водного господарства району, меліорацію земель. Він побажав міцного здоров’я, добробуту в родинах, нових звершень у нелегкій, але такій необхідній для району праці.

До привітань колективу приєднався голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та перший заступник голови Болградської міської ради Андрій Гарвалов.

Заступник начальника Болградського міжрайонного управління водного господарства Олександр Драгнєв подякував колегам за самовіддану працю, яка націлена на благородну справу – забезпечення потреб населення водними ресурсами, їх раціональне використання, забезпечення надійної експлуатації та працездатності водогосподарських меліоративних систем та висловив сподівання на покращення роботи управління.

За сумлінну працю та з нагоди професійного свята, працівників управління нагороджено Почесними грамотами Болградської районної державної адміністрації, Болградської районної ради та Болградської міської ради.

Також працівників управління  відзначено грамотами й подяками Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради та  галузі управління водного господарства.