13.01.2021

Голова райдержадміністрації провів нараду з питань налагодження роботи закладів освіти

Сьогодні голова Болградської райдержадміністрації Андрій Кучмійов провів нараду з головами ОТГ та старостами з питань налагодження роботи закладів освіти, які були передані з власності Болградської районної ради до власності відповідних новоутворених ОТГ.

У заході взяли участь голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, начальник фінансового управління Валерій Абаджиєв та  голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Юлія Фощан.

Під час наради сільські голови повідомили, що їм незрозуміло яким чином необхідно переводити працівників навчальних закладів  до закладів освіти, які змінили власника.

Головам ОТГ було роз’яснено, що юридичні особи закладів освіти не припинялися та існують у попередньому форматі та складі. Тому усі працівники закладів продовжують працювати на відповідних посадах, а для їх скорочення необхідно дотриматися процедур встановлених діючим законодавством України.

Після наданих роз’яснень досягнено домовленість про співпрацю між відділом освіти Болградської РДА та головами ОТГ в частині надання документів (їх копій) необхідних для безперешкодного переходу повноважень з нарахування виплат працівникам освіти від відділу освіти райдержадміністрації  до відповідних підрозділів ОТГ. Після отримання відповідних документів буде проведена наступна нарада з даного питання.