14.09.2021

ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ГЕННАДІЙ БАМБУРА ПРОДОВЖУЄ ЗУСТРІЧІ З ЧЛЕНАМИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Сьогодні Геннадій Васильович особисто познайомився з членом громадської організації «Фонд імені І.М. Інзова» Сергієм Туфекчи. Метою Фонду є відродження та поширення серед населення пам’яті про великий вклад засновника міста Болград Генерала Івана Микитовича Інзова в облаштуванні болгарських переселенців на початку ХІХ сторіччя, а також сприяє збереженню пам’ятних місць, пов’язаних з  іменем І. М. Інзова. Сергій Туфекчи розповів про діяльність та роботу «Фонд імені І.М. Інзова».

А також очільник району зустрівся з керівником Болградської філії громадської організації «Болградське народне зібрання» Сергієм Русевим. Він зазначив, що основною метою організації є здійснення діяльності, спрямованої на захист законних прав та інтересів Болгарської національної меншини в Одеській області.

Під час зустрічі Геннадій Бамбура, ознайомившись з проблемами членів громадських організацій, зазначив, що їх вирішення можливе лише завдяки спільним зусиллями та налагодженню співпраці між органом державної влади та громадськості..