03.06.2021

Геннадій Бамбура: «Завершення будівництва амбулаторії ЗПСМ у с. Нові Трояни контролюватиму особисто»

Геннадій Бамбура: «Завершення будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у  с. Нові Трояни контролюватиму  особисто»

Вчора, 02 червня, голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура спільно з першим заступником голови  райдержадміністрації Іваном Кюссе та головою Городненської сільської ради Миколою Богоєвим з робочою поїздкою відвідали с. Нові Трояни Городненської ОТГ Болградського району, де ознайомились з ходом проведення будівельних робіт у  амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Будівництво даного об’єкту проводиться в рамках програми розвитку і підтримки сільської медицини та  за ініціативою голови Одеської облдержадміністрації.  

Під час візиту Геннадій Васильович   оглянув хід виконаних будівельних робіт та  виявив  ряд проблем.  Підрядною організацією ТОВ «Веста Девелоп» не виконуються усі будівельні роботи в строк зазначений у договорі.

Для недопущення зриву термінів введення в експлуатацію об’єкту будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини,  Геннадій Васильович доручив першому заступнику голови  райдержадміністрації Івану Кюссе обговорити з керівництвом підрядної організації ТОВ «Веста Девелоп» шляхи прискорення будівництва.

У подальшому питання щодо завершення будівництва амбулаторії триматиметься на постійному контролі голови райдержадміністрації.

Зазначимо, що це перша з двох амбулаторій, які будуть збудовані найближчим часом в Болградському районі. Другу амбулаторію планують побудувати у смт. Бородіно Бородінської ОТГ.