15.09.2021

ГЕННАДІЙ БАМБУРА ВІДВІДАВ ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР КЗ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ»

ГЕННАДІЙ БАМБУРА ВІДВІДАВ ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР КЗ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ»


Голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура відвідав туристично-інформаційний центр КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради Одеської області. Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Жанна Сусліна та завідувач інформаційно-туристичного відділу Юлія Дімітрова ознайомили голову району з основними напрямками діяльності роботи центру. Туристично-інформаційний центр – організація, в якій надають інформацію та консультації про туристичній можливості та ресурси Болградської міської територіальної громади.

В ході зустрічі Жанна Миколаївна зазначила, що цілями центру є приваблення у нашу місцевість більшої кількості туристів, а також розвиток внутрішнього туризму, що надасть можливість поповнювати місцевий бюджет та залучати інвестиції у туристичний бізнес.

Крім того, Юлія Дімітрова зазначила, що на території Болградської громади розташовано багато історичних пам’ятників та етнічних локацій, які цікаві для туристів як відчизняних, так і закордонних.

Також, Жанна Сусліна зазначила, що в умовах карантинних обмежень до внутрішнього туризму стали проявляти більший інтерес. В рамках програми розвитку туризму в регіоні, Фондом підтримки підприємництва розроблені проекти, і вже реалізуються 4 етно-культурних фестивалі, які отримали широке визнання місцевого населення і туристів. На базі місцевих виробничих структур, за участю національно-культурних центрів, успішно працюють 5 туристичних локацій, які регулярно приймають невеликі групи туристів.  Частина з цих локацій є учасниками заходів регіонального проекту «Дороги вина і смаку Української Бессарабії».

У завершенні зустрічі  були обговоренні проблемні питання цієї галузі, зокрема: недостатня кількість об’єктів та місць для розміщення туристів, відсутні кадри для професійної роботи з туристами, в регіоні відсутні місцеві туристичні агентства та інші.

Геннадій Бамбура зазначив, що Болградська райдержадміністрація готова сприяти розвитку туристичної галузі  та у вирішенні проблемних питань у  межах своєї компетенції.