18.02.2016

 

Виплата пенсії за минулий час

 

            Відповідно до пункту 4 частини першої статті  49 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» виплата пенсія за рішенням територіального органу Пенсійного фонду або за рішенням суду припиняється, якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості; у разі смерті пенсіонера; у зв’язку з неотриманням призначеної пенсії протягом 6 місяців підряд.

            Шановні пенсіонери! Звертаємо Вашу увагу, що поновлення виплати пенсії можливе лише після особистого звернення пенсіонера до управління. Особа, яка звертається за пенсією за минулий час, повинна пред’явити паспорт або інший документ, що засвідчує її особу, місце проживання та вік.

      Поновлення виплати у такому разі відбувається з моменту припинення виплати, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. При цьому суми не отриманої пенсії, але не більше як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісячно рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.

 

Начальник відділу обслуговування громадян  управління Пенсійного фонду України у Болградському районі Одеської області О.М.Дулгер