01.10.2018

Звіт  про виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об`єднаного управління Пенсійного фонду України одеської області за 9 місяців 2018 року

З метою вжиття заходів щодо усунення та запобігання порушень, виявлених за результатами перевірки з питань запобігання корупції, в управлінні затверджено Антикорупційні заходи.

Здійснено моніторинг норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність управління. Прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління в корупційну чи злочинну діяльність, не встановлено.

Проведено аналіз діючих нормативно-правових актів щодо передбачення ними порядку врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління, необхідності у їх перегляді не виявлено.

Проведено роботу по перегляду розпорядчих актів щодо передбачення ними порядку та шляхів врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління та внесення пропозицій щодо необхідності їх перегляду, включаючи урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення працівників управління та членів їх сімей, а саме: здійснено перевірку всіх пенсійних справ близьких родичів працівників управління. Протиправних дій та порушень вимог діючого законодавства під час перевірки пенсійних справ не виявлено.

Введено в експлуатацію програмне забезпечення роботи в централізованій підсистемі „Призначення та виплата пенсій” Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України. Впроваджено прийом документів на призначення пенсій зі скануванням оригіналів та їх загрузку до централізованої підсистеми. Це дозволило повністю уникнути підготовки документів про призначення  (перерахунок) пенсій спеціалістами управління, які безпосередньо здійснюють прийом громадян.

Повідомлення громадян щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників управління до управління та до Контакт – центру Пенсійного фонду України за дев’ять місяців 2018 року не надходили.

В приміщеннях управління постійно проводиться опитування застрахованих осіб і пенсіонерів міста та району щодо ефективності надання послуг Ізмаїльським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України. Протягом дев’яти місяців 2018 року опитано 1990 осіб.

В управлінні постійно ведеться моніторинг додержання державними службовцями антикорупційного законодавства. Всі державні службовці управління попереджені про спеціальні обмеження, встановлені Законом України „Про державну службу” та „Про запобігання корупції”, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.

В управлінні проводиться робота щодо перевірки фактів подання декларацій суб’єктами декларування, які працювали в управлінні. Станом на 27.09.2018 року п’ятнадцять звільнених працівників за дев’ять місяців 2018 року вчасно подали електронні декларації.

Всі державні службовці управління (під підпис) ознайомлені з  обмеженням та забороною видів поведінки державних службовців.

За дев’ять місяців 2018 року було проведено 7 конкурсів. Під час перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативних актів щодо проведення конкурсів порушень не виявлено.

План закупівель за дев’ять місяців  2018 р. та додаток плану закупівель за дев’ять місяців  2018 р. (щодо закупівель, вартість яких є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону України „Про здійснення державних закупівель”) оприлюднено на електронному торговельному майданчику „Держзакупівлі. Он лайн” та веб-сайті Головного розпорядника коштів.

За дев’ять місяців 2018 укладено 87 договорів про закупівлю товарів, робіт, послуг, з них 8 за результатами проведення допорогових закупівель (завершених) через електронну систему.

Контроль за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій здійснюється в управлінні постійно.

Забезпечено функціонування системи правової освіти працівників управління, технічно-правові навчання проводяться в кожному структурному підрозділі управління щомісячно.

 

Головний спеціаліст
сектору по роботі з персоналом
Даной К. О.