21.09.2018

Зустріч з трудовим колективом АТ “Ощадний банк України”

У вересні 2018 року в приміщенні Болградського відділення АТ “Ощадний банк України” відбулася зустріч  трудового колективу відділення з начальником Болградського відділу обслуговування громадян Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світланою Пельтек.

Під час заходу присутнім у кількості 12 осіб були доведені норми законодавства в частині призначення пенсій. Особлива увага була приділена важливості легальної зайнятості та впливу розміру легальної заробітної плати на розмір пенсії. Також до присутніх була доведена можливість отримання СМС-повідомлень від Пенсійного фонду для контролю за власним страховим стажем та роз'яснений порядок реєстрації для отримання цієї послуги.

Світлана Пельтек розповіла про переваги використання веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, зазначила перелік послуг, які можливо отримати через веб-портал, та роз'яснила порядок реєстрації для отримання доступу до особистого кабінету веб-порталу.

Також під час зустрічі було проінформовано про перехід Пенсійного фонду на нові електронні пенсійні посвідчення, які одночасно є банківськими платіжними картками та носіями електронного цифрового підпису, що дає доступ до електронної пенсійної справи та до даних про страховий стаж та заробітну плату.

На запитання присутніх Світлана Пельтек надала вичерпні відповіді та ознайомила з телефонами «гарячої лінії» управління, за якими можна отримати консультації дистанційно.

Усі присутні отримали інформаційний матеріал - тематичні листівки та буклети: “Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Як зареєструватися на порталі”, “Отримуйте актуальну інформацію про стаж роботи та розмір пенсій на свій телефон” та “Оформлення електронних пенсійних посвідчень”.