02.08.2019

Звіт відділу діловодства та контролю апарату Болградської районної державної адміністрації про виконання плану роботи районної державної адміністрації 

на ІІ квартал 2019 року

Протягом ІІ кварталу 2019 року відділ діловодства та контролю апарату Болградської районної державної адміністрації (далі - відділ) серед інших завдань забезпечував виконання Плану роботи районної державної адміністрації (далі - План). Проаналізувавши звіти структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, а також електронну базу документообігу, відділ дійшов відповідних висновків.

І. Засідання колегії райдержадміністрації з розглядом питань

Згідно з Планом, протягом ІІ кварталу 2019 року проведено 2 чергові засідання колегії Болградської районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрація), на яких розглянуто 3 запланованих питання:

№№з/п

Дата проведення, № протоколу

Назва розглянутого питання

№ розпорядження, дата видання

1.

24.04.19№3

Про підсумки виконання районного бюджету та бюджету Болградського району в І кварталі 2019 року.

№122/А-2019

24.04.2019

2.

22.05.19№4

Про стан готовності сільськогосподарських підприємств Болградського району до збору ранніх зернових і зернобобових культур у 2019 році

№159/А-2019

22.05.2019

3.

Про підсумки соціально-економічного розвитку Болградського району протягом І кварталу 2019 року

№158/А-2019

22.05.2019

                                                                                        

Додаткових питань не було.

За підсумками роботи колегії інформації зі всіх розглянутих питань взято до відома та видано 3 розпорядження голови райдержадміністрації з відповідними завданнями.

 

Протягом звітного періоду під час засідань колегії протокольних доручень надано не було.

 

ІІ. Питання для розгляду на апаратних нарадах районної державної адміністрації

Протягом ІІ кварталу 2019 року проведено 8 апаратних нарад при голові райдержадміністрації, на яких розглянуто 31 питання: 29 запланованих і 2 – поза планом роботи райдержадміністрації.

Зазвичай, тематика питань, передбачена Планом, висвітлювала фінансовий стан у районі; стан надходжень коштів до зведеного бюджету та до районного бюджету Болградського району; стан розрахунків за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги в бюджетних установах Болградського району; організацію та проведення в районі приписки юнаків, 2002 року народження, до призовної дільниці Болградського району в 2019 році; про стан розрахунків по міжбюджетних трансфертах у Болградському районі; моніторинг ходу посіву просапних культур і догляд за посівами сільськогосподарських культур у сільськогосподарських підприємствах району; новий Порядок надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги у 2019 році; підготовку до організації оздоровчо-відпочинкової кампанії 2019 року; стан захворюваності на злоякісні новоутворення в районі; санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян району; стан забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю та ін.

Перевага надавалася питанням з виконання законів України та указів, доручень Президента України та постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів Одеської обласної та Болградської районної державних адміністрацій.

Начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації
Кучеровська Д.Г. щомісяця звітувала в порядку контролю про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Болградської районної державної адміністрації, та стан виконавської дисципліни в апараті Болградської районної державної адміністрації та її структурних підрозділах – відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 19.05.2010 року № 27554/5/1-10.

Сімнадцятого квітня поточного року очільник  цього ж відділу доповіла про підсумки роботи зі зверненнями громадян у районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування Болградського району в І кварталі 2019 року – на виконання Закону України «Про звернення громадян» (протокол №9). 

 

Також на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації заслухано звіти секретаря Болградської міської ради та Калчівського, Оксамитненського; Олександрівського
й Оріхівського сільських голів про стан роботи зі зверненнями громадян у виконкомах відповідних міськсільрад – на виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/20 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

 

Протягом ІІ кварталу 2019 року на контролі перебувало 8 доручень, наданих на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації. Усі вони виконані.

 

ІІІ. Підготовка проектів розпоряджень

голови районної державної адміністрації

Протягом ІІ кварталу підготовлено всі заплановані проекти розпоряджень голови райдержадміністрації. Усього видано 126 розпоряджень з основної діяльності.

Також видано 29 розпоряджень голови райдержадміністрації, 61 наказ керівника апарату райдержадміністрації з кадрових питань.

 

ІV . Організаційна робота 

Проаналізувавши звіти структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб про виконання плану роботи Болградської районної державної адміністрації на
ІІ квартал 2019 року, відділ діловодства та контролю апарату райдержадміністрації встановив, що всі 75 запланованих заходів здійснено.

Виконавці спрямували свою діяльність на: підготовку матеріалів для розгляду та організацію засідань колегій райдержадміністрації, управлінь, відділів, засідань координаційних рад, комісій, робочих груп, а також семінарів і нарад; здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами й дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими центральними органами виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голови Одеської обласної та Болградської районної державних адміністрацій; підготовку документів щодо заохочення та нагородження персоналу районної державної адміністрації та працівників району за поданням підприємств, організацій, установ району державними нагородами, відомчими заохочувальними відзнаками; організацію проведення особистого прийому громадян і виїзних прийомів керівництвом Болградської районної державної адміністрації; забезпечення роботи «телефону довіри» та «гарячої телефонної лінії» райдержадміністрації; організацію роботи
з посіву просапних культур і догляду за посівами сільськогосподарських культур у  сільськогосподарських підприємствах Болградського району; зі стабілізації та відновлення поголів’я сільськогосподарських тварин у сільгосппідприємствах Болградського району;
з надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг; щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції; з направлення дітей на оздоровлення до закладів, які працюють цілий рік: «Молода гвардія», ДМЦ «Артек», обласних санаторіїв та оздоровчих таборів; щодо участі спортсменів і команд району в обласних, Всеукраїнських змаганнях, а творчих колективів – у культурних заходах і інше.

 

V. Контрольна робота

За Планом роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2019 року, на контролі перебували документи з виконання:

-      законів України, наказів міністерств – 9;

-      указів, доручень Президента України – 5;

-      розпоряджень,  постанов і доручень Кабінету Міністрів України – 10;

-      розпоряджень і доручень голови Одеської обласної державної адміністрації – 6;

-      розпоряджень і доручень голови  Болградської районної державної адміністрації – 5;

-      документів з інших питань – 5.

Усі вищевказані документи виконано.

 

Згідно з електронною базою документообігу в райдержадміністрації,  в ІІ кварталі на контролі перебувало 68 документів, з яких виконано 66, перебувають на контролі – 2 документи.

 

Начальник відділу діловодства та контролю

апарату районної державної адміністрації                               Д.Г. Кучеровська