23.07.2020

Про виконання плану роботи районної державної адміністрації
за ІІ квартал 2020 року

 

Протягом ІІ кварталу 2020 року сектор документообігу та контролю апарату Болградської районної державної адміністрації (далі - сектор) серед інших завдань забезпечував виконання Плану роботи районної державної адміністрації (далі - План). Проаналізувавши звіти структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, а також електронну базу документообігу, відділ дійшов відповідних висновків.

І. Засідання колегії райдержадміністрації з розглядом питань

Згідно з Планом, протягом ІІ кварталу 2020 року проведено 1 чергове засідання колегії Болградської районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрація), на яких розглянуто 2 запланованих питання:

№№з/п

Дата проведення, № протоколу

Назва розглянутого питання

№ розпорядження, дата видання

  1.  

29.04.20

№3

Про проект Програми з підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби (на ділянці відповідальності Ізмаїльського прикордонного загону), розташованого на території Болградського району на 2020-2022 роки

133/А-2020

29.04.2020

  1.  

29.04.20№3

Про виконання районного бюджету та бюджету Болградського району за І квартал 2020 року

132/А-2020

29.04.2020

 

Додаткових питань не було.

За підсумками роботи колегії інформації зі всіх розглянутих питань взято до відома та видано 2 розпорядження голови райдержадміністрації з відповідними завданнями.

 

Протягом звітного періоду під час засідань колегії протокольних доручень надано не було.

 

ІІ. Питання для розгляду на апаратних нарадах районної державної адміністрації

Протягом ІІ кварталу 2020 року проведено 6 апаратних нарад при голові райдержадміністрації, на яких розглянуто 23 запланованих питання. Додаткових питань не було.

Зазвичай, тематика питань, передбачена Планом, висвітлювала фінансовий стан у районі; стан надходжень коштів до зведеного бюджету та до районного бюджету Болградського району; стан розрахунків за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги в бюджетних установах Болградського району; організація та проведення в районі приписки юнаків, 2003 року народження, до призовної дільниці Болградського району в 2020 році, стан роботи з попередження насильства в сім’ї у Болградському районі за 2019 рік, стан надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Болградського району, забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю у 2019 році та ін.

Перевага надавалася питанням з виконання законів України та указів, доручень Президента України та постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів Одеської обласної та Болградської районної державних адміністрацій.

Завідувач сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації
Пельтек І.В. щомісяця звітувала в порядку контролю про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Болградської районної державної адміністрації, та стан виконавської дисципліни в апараті Болградської районної державної адміністрації та її структурних підрозділах – відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 19.05.2010 року № 27554/5/1-10.

 

Також на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації заслухано звіти Владиченського, Калчівського, Оксамитненського, Табаківського, Оріхівського сільських голів про стан роботи зі зверненнями громадян у виконкомах відповідних міськсільрад – на виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/20 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

 

Протягом ІІ кварталу 2020 року на апаратних нарадах протокольних доручень не було. 

 

ІІІ. Підготовка проектів розпоряджень

голови районної державної адміністрації

Протягом ІІ кварталу підготовлено всі заплановані проекти розпоряджень голови райдержадміністрації. Усього видано 80 розпоряджень з основної діяльності.

Також видано 15 розпоряджень голови райдержадміністрації та 36 наказів керівника апарату з кадрових питань.

 

 

ІV. Організаційна робота 

Проаналізувавши звіти структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб про виконання плану роботи Болградської районної державної адміністрації на
ІІ квартал 2020 року, сектор документообігу та контролю апарату райдержадміністрації встановив, що із 69 запланованих заходів здійснено 68. Не проведено травневе засідання колегії районної державної адміністрації (перенесено на апаратну нараду).

Виконавці спрямували свою діяльність на: підготовку матеріалів для розгляду та організацію засідань колегій райдержадміністрації, управлінь, відділів, засідань координаційних рад, комісій, робочих груп, а також семінарів і нарад; здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами й дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими центральними органами виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голови Одеської обласної та Болградської районної державних адміністрацій; підготовку документів щодо заохочення та нагородження персоналу районної державної адміністрації та працівників району за поданням підприємств, організацій, установ району державними нагородами, відомчими заохочувальними відзнаками; організацію проведення особистого прийому громадян і виїзних прийомів керівництвом Болградської районної державної адміністрації; забезпечення роботи «телефону довіри» та «гарячої телефонної лінії» райдержадміністрації; організацію роботи з питань підвищення рівня професійної компетентності державних службовців районної державної адміністрації згідно із затвердженим планом-графіком; проведення заходів з підготовки та обробки бази даних АІТС «Державний реєстр виборців» для щомісячного періодичного поновлення Державного реєстру виборців; здійснення заходів щодо мобілізаційної підготовки на території району; забезпечення, підготовка та участь у проведенні засідання комісії ТЕБ та НС районної державної адміністрації; організація заходів з поліпшення санітарного очищення та утилізації побутових відходів в районі; проведення в районі профілактичних рейдів з метою виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах і інше.

 

V. Контрольна робота

За Планом роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2020 року, на контролі перебували документи з виконання:

-      законів України, наказів міністерств – 8;

-      указів, доручень Президента України – 5;

-      розпоряджень,  постанов і доручень Кабінету Міністрів України – 10;

-      розпоряджень і доручень голови Одеської обласної державної адміністрації – 8;

-      розпоряджень і доручень голови  Болградської районної державної адміністрації – 4;

-      документів з інших питань – 3.

Усі вищевказані документи виконано.

 

Згідно з електронною базою документообігу в райдержадміністрації, протягом
ІІ кварталу 2020 року на контролі перебувало 64 документи, усього виконано вчасно - 62.

 

 

 

 

 

Завідувач сектору документообігу та контролю

апарату районної державної адміністрації                               І.В. Пельтек