07.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ 

З метою відзначення кращих мешканців та вихідців Болградського району розпорядженням голови райдержадміністрації з 2011 року запроваджено проведення районного щорічного конкурсу „Людина року Болградщини” з присвоєнням відповідного звання в 13 номінаціях.

Згідно з Положенням про проведення районного щорічного конкурсу „Людина року Болградщини” у конкурсі беруть участь мешканці та вихідці з Болградського району, які мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки протягом року в розрізі номінацій. Детально ознайомитися з Положенням про Конкурс можна на веб-сайті Болградської райдержадміністрації (bolgrad-rda.odessa.gov.ua) в розділі „Районна державна адміністрація інформує”.

Для участі в конкурсі керівниками трудових колективів, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, іншими об’єднаннями громадян подаються наступні документи:

            -  клопотання про присвоєння звання „Людина року Болградщини”;

-  характеристика заслуг особи, що стали підставою для порушення клопотання. Головним критерієм при цьому мають бути наявність визначних показників, високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади;

            - копії документів, що підтверджують особу кандидата (паспорт) і його досягнення (дипломи, статті, відзнаки, інформації про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких брав участь, наукові відкриття, розробки тощо);

- фотокартка розміром 9 см х12 см.

Зазначені документи подаються до відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації (каб.303) до 25 жовтня 2019 року.

Додатково повідомляємо, що переможці Конкурсу в номінаціях будуть запрошені на урочисті заходи з нагоди святкування Дня утворення Болградського району  для нагородження (про дату та час проведення урочистостей буде повідомлено додатково).