Акція «Не стань жертвою торгівлі людьми»

18 жовтня 2019 року по всій території України проводяться заходи з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, які спрямовані на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

Проблема торгівлі людьми залишається болісною і для України. Складна економічна ситуація в країні, високий рівень безробіття та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу.

З метою підвищення інформованості громадськості Болградського району управлінням соціального захисту населення Болградської районної державної адміністрації спільно с Болградським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до відзначення цього дня провели вуличну акцію на території центрального автовокзалу міста. Мешканців та гостей міста Болград знайомили з тим, як захистити себе від «попадання в рабство», не стати «живим товаром». Крім усних роз’яснень були роздані інформаційні матеріали з питань протидії торгівлі людьми.

 

 

Головний спеціаліст відділу з питань праці та трудових відносин УСЗН      Лариса Гавриленко