22.02.2019

Особистий кабінет виборця

Особистий кабінет виборця

 

На офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”, який розробила Служба розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії.

         Метою цієї програми є надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців. Також на сайті Ви можете знайти інформацію про Реєстр, виборчі округи, виборчі дільниці та виборчі комісії.

           Шановні виборці!

           Запрошуємо скористатися вищезгаданим програмним ресурсом, створити свій “Особистий кабінет” і перевірити наявність своїх даних в Державному реєстрі виборців! Для цього необхідно на головній сторінці офіційного веб-сайту Центральної виборчої комісії “Державний реєстр виборців” (https://www.drv.gov.ua) обрати вкладку “Особистий кабінет виборця” та в розділі "Перевірка включення" Ви зможете перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців. Для заповнення запиту щодо наявності виборця в Реєстрі вказується власна електронна пошта, прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, виборча адреса (зареєстроване місце проживання). ПІБ і дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми під час формування запитів до бази даних. Будь ласка, будьте уважними під час заповнення реєстраційної картки та заносьте Ваші персональні дані згідно з паспортом українською мовою. У разі внесення некоректних даних база Державного реєстру виборців не знайде Вашу картку та надасть Вам відповідь: «Відсутній у Реєстрі». Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку. Далі у розділі “Перевірити вказані дані” необхідно занести код підтвердження використання сервісу ДРВ, який прийде Вам на електронну пошту та відправити для опрацювання. За результатами запиту щодо наявності в Реєстрі на екрані відображається інформація із вказаними ідентифікаційними даними та номером і адресою місцерозташування виборчої дільниці відповідно до адреси місця проживання. 

           Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності Вас в Реєстрі, Вам не потрібно нікуди звертатися. Система автоматично сформує доручення відділу ведення Реєстру, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні зміни до Реєстру. Також, у разі виявлення неточностей у Ваших персональних даних, Вам буде запропоновано звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.

           Кількість запитів обмежена – не більше одного на добу.

           Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

           Також звертаємо увагу на те, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання вказаним ресурсом. У разі необхідності отримання інформації щодо “Особистого кабінету виборця” та інших питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців, ви також можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Болградської районної  державної адміністрації з понеділка до п'ятниці включно з 8.00 до 16.00 (обідня перерва - з 12.00 до 13.00) за адресою: м. Болград, проспект Соборний, 149, 4-й поверх, 42-й кабінет, телефон відділу 4-05-05.

           Шановні виборці, незважаючи на наявність чи відсутність виборів, Державний реєстр працює для Вас постійно! Це потрібно для того, щоб Ви завжди були у списках виборців та змогли здійснити своє конституційне право ― право вибору!


Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату Болградської районної державної адміністрації