На засіданні Громадської ради при Болградській РДА обговорили перспективи створення ОТГ на території  Болградського району

24 грудня відбулося чергове засідання Громадської ради при Болградській районній державній адміністрації, в якому взяли участь заступник голови Болградської райдержадміністрації Андрій Гарвалов, заступник голови Болградської райдержадміністрації Михайло Садаклієв, помічник депутата ВП України А.І. Кіссе Тетяна Чумічова та представники  громадських організацій району.

Під час наради присутні обговорювали пропозиції, які внесені до перспективного плану формування територій громад Одеської області, а також варіанти подальшого розвитку процесу створення ОТГ в Болградському районі. Керівництво району та члени Громадської ради висловлювали свої пропозиції та бачення створення спроможних громад на території району.

Від Болградського району до Одеської облдержадміністрації надходило декілька пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Одеської області, це створення однієї ОТГ - Болградської  з центром у м. Болграді та створення трьох громад: Болградську - з центром у м Болград, Василівську - з центром у с. Василівка та Городненську - з центром у с. Городнє. 

Члени Громадської ради при Болградській райдержадміністрації запропонували в.о. голови Болградської райдержадміністрації Андрію Кучмійову звернутися до голови Одеської облдержадміністрації Максима Куцого з проханням внести до проекту перспективного плану формування територій громад Одеської області створення на території Болградського району одної ОТГ - Болградської  з центром у м. Болграді. Вони  сподіваються, що це допоможе зберегти Болградський район, як адміністративно-територіальну одиницю.

На сьогоднішній день Одеська обласна державна адміністрація завершила розробку змін до проекту перспективного плану формування територій громад Одеської області, який охоплює 100% території області, в якому заплановано  створення 84 громад.

Згідно інформації облдержадміністрації до проекту перспективного плану формування територій громад Одеської області на території Болградського району планується створення однієї ОТГ - Болградської  з центром у м. Болграді.

Проект Перспективного плану направлено до Кабінету Міністрів України для подальшого узгодження, затвердження та  внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 №939-р.

Наприкінці заходу члени  Громадської ради при Болградській районній державній адміністрації обговорили низку питань, що мають соціальне значення для мешканців району та  організаційні питання діяльності ради.