Громадська рада при Болградській райдержадміністрації підбила підсумки діяльності за 2019 рік

Громадська рада при Болградській райдержадміністрації підбила підсумки діяльності за 2019 рік

 

21 січня відбулось перше у 2020 році  засідання громадської ради при Болградській районній державній адміністрації, в якому взяли участь заступник голови Болградської райдержадміністрації Андрій Гарвалов,  представники громадських організацій району та місцеві ЗМІ. 

У ході засідання представники громадськості заслухали звіт голови громадської ради  при Болградській районній державній адміністрації Олександра Луценко про її роботу у 2019 році.

Нагадуємо, що 11.03.2019 року відбулися Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Болградській районній державній адміністрації, в яких прийняли участь 13 ІГС. Під час голосування було обрано Громадську раду у складі 13 осіб, яка була затверджена розпорядженням в.о. голови районної державної адміністрації від 13 березня 2019 року № 68/А-2019 «Про затвердження складу Громадської ради при Болградській районній державній адміністрації на 2019-2021 роки».

Як зазначив голова громадської ради з початку своєї діяльності, громадська рада  провела 13 засідань, в ході яких розглянуто 21 питання, які хвилюють  громадськість району,  пов’язаних з правовими умовами, необхідними для об'єднання територіальних громад, про виконання районної програми «Питна вода», про стан криміногенної ситуації в районі, про проведення реконструкції та ремонту доріг в районі, про соціально-економічний розвиток району та інші.

У 2019 році було зроблено запити до Болградської районної державної адміністрації, Болградської районної ради, Болградської міської ради, ТОВ «Одессагазпостачання», КП «Міськводоканал», начальнику Південного офісу державної аудиторської служби, головного лікаря НКП Болградської ЦРЛ, прокурору Одеської області, Ізмаїльської прокуратури та інші. З отриманими відповідями члени Громадської ради були ознайомлені.
Члени громадської ради постійно брали участь в громадських слуханнях, ініційованих органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, у заходах присвячених святкуванню державних свят, днів національних культур, національних свят, фестивалів, культурно-мистецьких акцій, спрямованих на формування толерантності, поваги до культури, історії, звичаїв і традицій представників різних національностей.

Після обговорення даного питання, члени громадської ради  при Болградській районній державній адміністрації визнали проведену  у 2019 році роботу задовільною.

Також громадська рада визначилась з переліком питань, актуальних для мешканців Болградського району, які були внесені до плану роботу на 2020 рік та затвердили його.  

У завершенні засідання  члени  Громадської ради при Болградській районній державній адміністрації вирішили направити запити по деяким актуальним для мешканців району питанням та  обговорили низку організаційних питань діяльності ради.