20.11.2020

В Болградському районі відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. За останні 15 років Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. На жаль, цим не закінчилося. Нині нам доводиться боротися за кожен кілометр української землі. Найкращі сини і досі гинуть за Україну.

Напередодні Дня Гідності та Свободи керівництво райдержадміністрації, Болградської міської ради, представники органів виконавчої влади, підприємств, організацій та громадськості поклали квіти до Меморіалу Слави загиблим воїнам у м. Болграді.

Також в цей день було покладено квіти до могил  військових Хіньова Ігоря Павловича  та Манулова Сергія Федоровича, мешканців Болградського району, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів-земляків, які віддали своє життя виборюючи незалежність, свободу та демократію України.

У закладах культури та освіти району  проведено тиждень Гідності та Свободи: години спілкування, виставки малюнків та фотоколажів, перегляд кінофільмів, присвячених героїчним подіям Майданів та Революції Гідності.