30.07.2020

В Болградському районі відновлюється робота закладів дошкільної освіти

Сьогодні голова Болградської райдержадміністрації Андрій Кучмійов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  райдержадміністрації.

Згідно рішення комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації з 03 серпня 2020 року в Болградському районі відновлюється робота закладів дошкільної освіти,  за умови дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби, затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25.

Міському й сільським головам району та відділу освіти Болградської райдержадміністрації рекомендовано при організації роботи закладів дошкільної освіти виконати усі вимоги  протиепідемічних заходів згідно діючого карантинного законодавства.

Управлінню Держпродспоживслужби в Болградському районі доручено забезпечити здійснення державного нагляду у сфері санітарного законодавства за дотриманням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Також під час засідання розглянуто питання про ситуацію, яка склалась в аграрному секторі  Болградського району. Відповідно до заяв сільгосппідприємств СПК «Криничне та ДП ДГ ім. О.В. Суворова ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова, посіви яких постраждали внаслідок посухи та весняних заморозків, комісія затвердила «Реєстр площ та суми збитків сільгосппідприємств Болградського району внаслідок загибелі посівів озимих культур» для подальшого звернення до голови Одеської облдержадміністрації про розгляд можливості виділення коштів з резервного фонду на відшкодування збитків внаслідок надзвичайної ситуації  згідно діючого законодавства.