13.06.2018

У Табаках пройшов 2-й тур 10-го Чемпіонату Одеської області з футболу серед сільських колективів

За підтримки голови Болградської райдержадміністрації Дениса Мусієнка у с.Табаки пройшов 2-й тур 10-го Чемпіонату Одеської області з футболу серед сільських колективів у сезоні 2018 року. Організатором чемпіонатів з футболу, які проходять в Одеській області, виступає ВФСТ «Колос».

Цього разу за перемогу боролися збірна команда Болградського району та команда «Делени» Арцизького району. Матч завершився рахунком 3:0 на користь наших футболістів (авторами забитих голів були Денис Гроздєв, Євген Облаков Олег Матанський). Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!

Третій тур Чемпіонату відбудеться 16 червня 2018 року у м.Овідіополі Одеської області о 15 годині. Збірна команда нашого району змагатиметься зі збірною Овідіопольського району. Усіх любителів футболу запрошуємо приїхати та підтримати нашу збірну!

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, який організовує змагання, що проводяться на території Болградського району, висловлює подяку мешканцям села Табаки за допомогу і гостинність.