09.07.2018

У Болградському районі запрацює мобільний ЦНАП

Згідно з Меморандумом, який був підписаний між Одеською облдержадміністрацією та «Фондом Східна Європа», Болградський район став одним з чотирьох районів Одеської області, до яких були передані мобільні ЦНАПи.

Дані мобільні кейси для надання адміністративних послуг передбачають комфортний та якісний сервіс «на дому», зокрема, для людей з інвалідністю та громадян похилого віку. Центр-кейси — це мобільні валізи, всередині яких знаходиться все необхідне обладнання для якісного надання адміністративних послуг. До базової комплектації входять ноутбук, прилад для зчитування ID-паспортів, принтер, сканер, копіювальна машина та безпровідний термінал. Центр-кейси є водо- та ударостійкими.

За допомогою таких мобільних ЦНАПів громадяни мають можливість отримати увесь перелік послуг. Одними з таких послуг, за якими мешканці Болградського району звертаються найчастіше, є: державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру, отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, видача довідки про наявність та розмір земельної ділянки, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їхніх обтяжень, державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отримання містобудівних умов, будівельного паспорту на житло та інші споруди  тощо. З повним переліком адміністративних послуг, які надаються у приміщенні Болградського ЦНАПу, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Болградської райдержадміністрації у розділі «Центр надання адміністративних послуг».

Увага! Зазначимо, що подання документів на отримання біометричних паспортів громадянина України для виїзду закордон і виготовлення ID-карток (паспортів) громадянина України за допомогою мобільного ЦНАПу   НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ.

Наразі проводяться заходи щодо підключення мобільного ЦНАПу до банківської системи.

Нагадаємо, 22 лютого відбулося урочисте підписання Меморандуму між Одеською ОДА та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» про співпрацю у рамках реалізації в Одеській області проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» на 2015-2019 роки за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в Україні.