05.11.2018

У Болградському районі розповідали про кооперацію та правові аспекти аграрного бізнесу

2 листопада 2018 року у залі засідань Болградської районної ради відбулась конференція на тему кооперації та правових аспектів аграрного бізнесу в рамках «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництво: шляхи співробітництва», організатором якої виступила Громадська організація «Асоціація розвитку «Сільська місцевість Одещини».

До участі були запрошені фермери та сільгоспвиробники усіх форм власності Болградського району.

Метою конференції було ознайомлення малих та середніх сільгоспвиробників з шляхами впровадження інноваційних технологій та бізнес-підходів для підвищення своїх доходів, заощаджуючи зусилля та час, пошук нових ринків збуту.

Перед учасниками виступили кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова Віктор Масін та старший інспектор ГУ Державної служби України з питань праці в Одеській області Ігор Сорокін. Спікери виносили на обговорення нагальні питання щодо об’єднання сільгоспвиробників для захисту своїх економічних та інших прав, щодо легалізації трудових відносин та заробітної плати та державних програм фінансування та дотації для сільгоспвиробників.

Даний проект вже працює в чотирьох областях України: Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській. В таких районах нашої області як Ізмаїльському, Ренійському, Кілійському та Болградському тільки починає свою реалізацію.