08.06.2018

У Болградській гімназії ім. Г.С. Раковського  урочисто відкрили інтерактивну українську кімнату

Сьогодні, 08 червня 2018 року, в обласному закладі «Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» відбулось урочисте відкриття інтерактивної української кімнати. У заході взяли участь заступник голови Одеської обласної держаної адміністрації Сергій Колебошин, голова Болградської районної державної адміністрації Денис Мусієнко,  голова Болградської районної ради Дмитро Дімитров, керівництво учбового закладу та дизайнер даного проекту Вадим Луговцов.

Ідея створення інтерактивного простору народилася у 2017 році під час візиту голови Одеської обласної держаної адміністрації Максима Степанова до міста Болград.

«Максим Володимирович запропонував створити не звичайну кімнату, а простір, в якому дітям було б цікаво та комфортно проводити час і на уроках і на перервах. Так народилася ідея про українську інтерактивну кімнату, до створення якої приєдналися представники облдержадміністрації, дизайнер та колектив гімназії», – зазначив Сергій Колебошин.

Автором дизайну цього проекту став дизайнер і декоратор інтер’єру Вадим Луговцов. Дана кімната складається з декількох зон  різних напрямів учнівської діяльності: декоративно-прикладна, інтелектуальна, зона прес-центру, національно-патріотична та інші. Також приміщення обладнане інтерактивною панеллю та WI-FI. Варто зазначити важливу деталь інтер’єру, яка стала родзинкою цього проекту – вздовж усієї кімнати нерозривно протягуються стрічкою образи усіх міст України, символізуючи єдність та цілісність нашої держави.

«Це дуже добре, коли є співпраця, завдяки чому створюються такі цікаві проекти. Такі інтерактивні простори є надзвичайно важливими, адже у дітей виховуються патріотичні почуття та любов до своєї Батьківщини. Ми будемо намагатися створювати подібні проекти по всій Одеській області», – наголосив Сергій Валерійович і передав гімназистам найтепліші вітання від Максима Степанова, привітав їх із складанням іспитів і початком канікул.

Також до привітань приєдналися голова Болградської районної державної адміністрації Денис Мусієнко та голова Болградської районної ради Дмитро Дімитров, побажавши процвітання гімназії та успіхів її учням у досягненні поставлених цілей.

Заступник голови Одеської облдержадміністрації пообіцяв, що з початком нового навчального року у Болградській гімназії з’явиться обладнання для міні-друкарні, що дасть можливість друкувати власну газету, та 3D-принтер  для роботи в інтерактивній кімнаті.

Зазначимо, що Болградська гімназія  ім. Г.С. Раковського згідно з освітньою реформою реалізує проект «Нова українська школа», основною метою якого є створення привабливих та комфортних приміщень для учнів.

Також гімназія бере участь у програмі голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова «12 кроків до якісної освіти». Завдяки цій програмі в учбовому закладі  облаштовано кабінет дистанційної освіти, який відповідає сучасним вимогам. В ньому можна проводити онлайн-уроки, семінари, відео-лекції  з будь-якими фахівцями, де б вони не знаходилися. Це ефективно, мобільно та економно. Така дистанційна освіта дуже популярна у вищих навчальних закладах України та розвинутих країнах Європи.