09.08.2018

У  Болградській ЦРБ стартують роботи з ремонту приймального відділення

Голова Болградської райдержадміністрації Денис Мусієнко спільно з представниками підрядної організації відвідав Центральну районну лікарню, де розпочато роботи з реконструкції та добудови нового приймального відділення.

Це буде новий клініко-діагностичний модуль, який складатиметься з регістратури, приймальних палат, палати інтенсивної терапії та малої операційної, перев’язочного пункту, кабінету телемедицини та рентген-кабінету. Окрім цього, буде обладнано додатковий заїзд для спеціалізованої медичної техніки та відремонтовано хол лікарні.

Кошти на проведення робіт виділено з обласного бюджету в рамках обласної цільової програми «Здоров’я» на 2014-2018 роки у сумі 2,5 млн грн. А також, за ініціативи голови Болградської райдержадміністрації та за підтримки голови і депутатського корпусу Болградської районної ради було виділено більше 1 млн грн на проведення робіт з укріплення фасаду лікарні.

Денис Володимирович зазначив, що планується винайти кошти на закупівлю нового обладнання та меблів для реконструйованого приймального відділення.