13.10.2020

У Болградському районі відзначили День захисника України

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат, тому що вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці,  День українського козацтва, а також державне свято - День захисника України. 

Напередодні свята Дня захисника України, керівництво району та міста Болград й військовослужбовці різних підрозділів поклали квіти до Меморіалу Слави на честь воїнів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України.

За сумлінне виконання службових обов’язків, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, підняття престижу військової служби, військовослужбовці різних підрозділів району нагородженні Почесною грамотою Болградської райдержадміністрації:

-  Дачев Сергії Борисович - молодший лейтенант, помічник начальника відділу – начальника відділення дільничних інспекторів прикордонної служби «Болград» Ізмаїльського прикордонного загону;

-  Єремчук Вадим Миколайович - підполковник, начальник відділу прикордонної служби «Болград» Ізмаїльського прикордонного загону;

-  Мацьо Лариса Миколаївна - старший матрос, старшого оператора відділення обробки і передачі інформації інформаційно-телекомунікаційного вузла військової частини А 2613;

-  Перчемлі Віталій Іванович - старший сержант, командир відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки військової частини А 2613.

На даний час більша частина військовослужбовців частини А2613 і нині захищають цілісність та незалежність держави на сході країни.

Також в цей день було покладено квіти до могил  військових Хіньова Ігоря Павловича  та Манулова Сергія Федоровича, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції .

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів-земляків, які віддали своє життя виборюючи незалежність, свободу та демократію України.