06.12.2018

У Болградському районі привітали військовослужбовців з 27-ї річницею Збройних Сил України

Сьогодні, у Болградському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 27-ї річниці Збройних Сил України.  У залі зібралися військовослужбовці, учасники АТО, ветерани ЗСУ та громадськість.  

Привітати військовослужбовців прийшли в.о. голови Болградської райдержадміністрації Андрій Кучмійов, голова Болградської районної ради Дмитро Дімитров, перший заступник Болградського міського голови Сергій Веліксар та командир військової частини  А2613 - підполковник  Олександр  Кілафли.

У своєму привітальному слові в.о. голови райдержадміністрації Андрій Кучмійов зазначив, що українське суспільство сьогодні з глибокою повагою ставиться до людей у військовій формі.

«Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня вірою та правдою служать Українському народові. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. У цей день щиро вітаю вас із професійним святом, Днем Збройних Сил України, усіх тих, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі Батьківщини. Завдяки вам люди в нашій держави можуть відзначати свята, планувати своє життя, народжувати й навчати дітей, розвиватися та розвивати нашу державу, радіти життю. І все це завдяки вам, вашій мужності та стійкості. Ми пишаємося, що можемо сьогодні бути поруч зі справжніми героями. Низький уклін і велика подяка вам», - зазначив він.

За сумлінне виконання військових обов’язків, посильний вклад у розбудову військової частини, високу професійну підготовку, цілеспрямованість, відданість військовій справі та з нагоди Дня Збройних Сил України кращі військовослужбовці були нагороджені Почесними грамотами Болградської районної державної адміністрації, Болградської районної ради та Болградської міської ради.

Командир військової частини  А2613, підполковник  Олександр  Кілафли привітав своїх колег зі святом, вручив грамоти Командувача морської піхоти ВМС України та командира військової частини  А2613, а також оголосив подяки військовослужбовцям частини за посильний вклад у розбудову Збройних Сил України та відданість військовій справі.

Керівники міста й району, гості заходу бажали військовим міцного здоров’я, надійного родинного тилу, віри в щасливе майбутнє нашої країни, добра та щастя.

Концертну програму для воїнів підготували артисти Болградського районного будинку культури.